Отзывы о компании Sizam & DoloniГеннадий З.17.12.2024 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца17.12.2024Щиро дякуємо за Вашу оцінку!Юлия Д.14.12.2024 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца16.12.2024Дякуємо за Вашу оцінку! Раді, що Ви залишилися задоволені покупкою.Евгений Й.14.12.2024 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца16.12.2024Ми безмежно вдячні за Ваші позитивні відгуки щодо нашого товару. Дякуємо Вам за Вашу оцінку!Андрій М.14.12.2024 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaДоставка прийла швидко товар відповідае дійсності.Комментарий продавца16.12.2024Дуже вдячні за ваш відгук! Це надихає нас продовжувати працювати.Дмитрий Т.12.12.2024 ОтличноКомментарий продавца12.12.2024Ми цінуємо Вашу думку! Дякуємо за зворотній зв'язок та відгук.Павло Г.10.12.2024 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца10.12.2024Дуже приємно чути такі слова вдячності. Дякуємо Вам за Ваш час!Уляна Б.09.12.2024 НейтральноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца10.12.2024Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук! Зв'яжемось з Вами у Вайбер для більш детального обговорення.Виктор М.07.12.2024 ОтличноЕдинственное,что могу сказать сапоги маломерят однозначно,если кому надо 42р.заказывайте 44р смелоКомментарий продавца09.12.2024Ваші коментарі допомагають нам стати краще. Ми дуже цінуємо Вашу думку!Кирилл Г.06.12.2024 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца06.12.2024Щиро дякуємо за Ваш відгук!Наталья С.05.12.2024 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца05.12.2024Дякуємо за Вашу оцінку! Це надихає нас продовжувати працювати.
Щиро дякуємо за Вашу оцінку!
Дякуємо за Вашу оцінку! Раді, що Ви залишилися задоволені покупкою.
Ми безмежно вдячні за Ваші позитивні відгуки щодо нашого товару. Дякуємо Вам за Вашу оцінку!
Доставка прийла швидко товар відповідае дійсності.
Дуже вдячні за ваш відгук! Це надихає нас продовжувати працювати.
Ми цінуємо Вашу думку! Дякуємо за зворотній зв'язок та відгук.
Дуже приємно чути такі слова вдячності. Дякуємо Вам за Ваш час!
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук! Зв'яжемось з Вами у Вайбер для більш детального обговорення.
Единственное,что могу сказать сапоги маломерят однозначно,если кому надо 42р.заказывайте 44р смело
Ваші коментарі допомагають нам стати краще. Ми дуже цінуємо Вашу думку!
Щиро дякуємо за Ваш відгук!
Дякуємо за Вашу оцінку! Це надихає нас продовжувати працювати.