Отзывы о компании Sizam & DoloniВадим Д.08.05.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца08.05.2023Вікторія, дякуємо за замовлення і відгук! З Вами теж дуже приємно співпрацювати. Звертайтесь ще!Михаил Ж.05.05.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца08.05.2023Михайло, дякуємо за відгук та замовлення! Раді, що Вам все сподобалось!Наталия С.05.05.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца05.05.2023Наталія, дякуємо за відгук і замовлення! Вам дуже личать ці окуляри!Роман Л.04.05.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца04.05.2023Роман, дякуємо за відгук і замовлення! Звертайтесь ще, з радістю допоможемо!Наталія Р.03.05.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца03.05.2023Дякуємо за замовлення і відгук! Ми намагаємось біти кращими для наших клієнтів. І, судячи з Ваших відгуків, нам це вдається.Таня С.03.05.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaАнна Д.02.05.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца02.05.2023Дякуємо за замовлення і відгук! Раді, що Вам все сподобалось. Звертайтесь ще.Сергій С.02.05.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaВолодимир К.02.05.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКостюм якісний, добре захищає від дощу. Спочатку помилився ,вибрав не той розмір. Поміняли без проблем на потрібний.Комментарий продавца02.05.2023Дуже дякуємо за відгук і замовлення! Звертайтесь ще! Сергей Г.29.04.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца01.05.2023Дякуємо за замовлення і відгук! Будемо раді допомогти Вам знову! Звертайтесь!
Вікторія, дякуємо за замовлення і відгук! З Вами теж дуже приємно співпрацювати. Звертайтесь ще!
Михайло, дякуємо за відгук та замовлення! Раді, що Вам все сподобалось!
Наталія, дякуємо за відгук і замовлення! Вам дуже личать ці окуляри!
Роман, дякуємо за відгук і замовлення! Звертайтесь ще, з радістю допоможемо!
Дякуємо за замовлення і відгук! Ми намагаємось біти кращими для наших клієнтів. І, судячи з Ваших відгуків, нам це вдається.
Дякуємо за замовлення і відгук! Раді, що Вам все сподобалось. Звертайтесь ще.
Костюм якісний, добре захищає від дощу. Спочатку помилився ,вибрав не той розмір. Поміняли без проблем на потрібний.
Дуже дякуємо за відгук і замовлення! Звертайтесь ще!
Дякуємо за замовлення і відгук! Будемо раді допомогти Вам знову! Звертайтесь!