Отзывы о компании Sizam & DoloniОлексій С.27.04.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца27.04.2023Дуже дякуємо за відгук і замовлення. Раді, що все сподобалось. Звертайтесь ще - якість гарантуємо!Покупатель25.04.2023 ОтличноДаша К.24.04.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaдуже гарні, якісні і головне дешеві окуляри , дякую❤️Комментарий продавца24.04.2023Даша, дуже дякуємо за відгук і замовлення! Раді, що все підійшло і сподобалось!Леся М.22.04.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца24.04.2023Дякуємо за відгук і замовлення! Дуже приємно розуміти, що ми на правильному шляху і приносимо задоволення нашим шановним клієнтам!Сергій М.22.04.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКостюм просто класний, рекомендую.Комментарий продавца23.04.2023Дуже дякуємо за відгук і замовлення! Раді, що все сподобалось!Валерия К.19.04.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaОкуляри гарно сидять на обличчі 😍, посилочка прийшла швидко та гарне обслуговування ☺️Комментарий продавца21.04.2023Дуже дякуємо Вам за відгук. Будемо раді новим замовленням.Олексій Г.10.04.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaАртем Ш.09.04.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaВячеслав Б.07.04.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaАнжеліка Д.04.04.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца04.04.2023Дуже дякуємо за відгук і замовлення! Раді, що все сподобалось!
Дуже дякуємо за відгук і замовлення. Раді, що все сподобалось. Звертайтесь ще - якість гарантуємо!
дуже гарні, якісні і головне дешеві окуляри , дякую❤️
Даша, дуже дякуємо за відгук і замовлення! Раді, що все підійшло і сподобалось!
Дякуємо за відгук і замовлення! Дуже приємно розуміти, що ми на правильному шляху і приносимо задоволення нашим шановним клієнтам!
Костюм просто класний, рекомендую.
Дуже дякуємо за відгук і замовлення! Раді, що все сподобалось!
Окуляри гарно сидять на обличчі 😍, посилочка прийшла швидко та гарне обслуговування ☺️
Дуже дякуємо Вам за відгук. Будемо раді новим замовленням.
Дуже дякуємо за відгук і замовлення! Раді, що все сподобалось!