Уже неделя прошла так и не отправили не связались нету ответа.. На покупателя плевать.. не покупайте здесь
Коментар продавця
Оскільки ваше замовлення було зроблене у вихідний день! Ми вас попереджували (вайбер + текст при замовленні), що відправка планується у понеділок. Дякуємо за розуміння.
Дякуємо за Вашу оцінку!
Дякуємо за Вашу оцінку!
Дякуємо за Вашу оцінку!
Уже неделя прошла так и не отправили не связались нету ответа.. На покупателя плевать.. не покупайте здесь
Оскільки ваше замовлення було зроблене у вихідний день!
Ми вас попереджували (вайбер + текст при замовленні), що відправка планується у понеділок.
Дякуємо за розуміння.
Дуже вдячні за ваш відгук!
Дякуємо за Вашу оцінку!
Щиро дякуємо за Ваш відгук!
Дякуємо за Вашу оцінку!
Щиро дякуємо за Ваш відгук!