Відгуки про компанію Sizam & DoloniЕлена З.20.06.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця20.06.2023Елена благодарим за отзыв и заказ!Екатерина К.17.06.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaАнна К.15.06.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця16.06.2023Анна, дякуємо за відгук і замовлення! Мриємно мати справу з вдячними клієнтами. Звертайтесь ще!Бабіч С.12.06.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця12.06.2023Світлана, дякуємо за відгук і замовлення! Звертайтесь ще, коли буде щось потрібне з нашого асортимента!Катерина С.12.06.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКостюм дуже класний!)Рекомендую☺️✌️Коментар продавця12.06.2023Катерина, дякуємо за відгук і замовлення! Тепер Ви знаете, куди звертатись. Будемо раді знову!Юрій З.11.06.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця12.06.2023Юрій, дякуємо за відгук і замовлення!Николай М.06.06.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця07.06.2023Миколай, дякуємо за відгук і замовлення!Екатерина Я.05.06.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця05.06.2023Екатерина, благодарим за отзыв и заказ! Будем рады вам снова. Обращайтесь!Юрій Б.01.06.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця01.06.2023Юрій, дякуємо за відгук і замовлення! Раді, що Вам все сподобалось! ЗвертайтесьАліса Б.30.05.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaчудові окуляри. вважаю підійдуть всім. гарно виглядають на обличчі, добре захищають від яскравого світла який б'є в очіКоментар продавця30.05.2023Аліса, дякуємо за замовлення і відгук! Окуляри, дійсно, підходять до різних форм обличчя і виглядають стильно.
Елена благодарим за отзыв и заказ!
Анна, дякуємо за відгук і замовлення! Мриємно мати справу з вдячними клієнтами. Звертайтесь ще!
Світлана, дякуємо за відгук і замовлення! Звертайтесь ще, коли буде щось потрібне з нашого асортимента!
Костюм дуже класний!)
Рекомендую☺️✌️
Катерина, дякуємо за відгук і замовлення! Тепер Ви знаете, куди звертатись. Будемо раді знову!
Юрій, дякуємо за відгук і замовлення!
Миколай, дякуємо за відгук і замовлення!
Екатерина, благодарим за отзыв и заказ! Будем рады вам снова. Обращайтесь!
Юрій, дякуємо за відгук і замовлення! Раді, що Вам все сподобалось! Звертайтесь
чудові окуляри. вважаю підійдуть всім. гарно виглядають на обличчі, добре захищають від яскравого світла який б'є в очі
Аліса, дякуємо за замовлення і відгук! Окуляри, дійсно, підходять до різних форм обличчя і виглядають стильно.