Відгуки про компанію Sizam & DoloniОлексій С.27.04.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця27.04.2023Дуже дякуємо за відгук і замовлення. Раді, що все сподобалось. Звертайтесь ще - якість гарантуємо!Покупець25.04.2023 ВідмінноДаша К.24.04.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaдуже гарні, якісні і головне дешеві окуляри , дякую❤️Коментар продавця24.04.2023Даша, дуже дякуємо за відгук і замовлення! Раді, що все підійшло і сподобалось!Леся М.22.04.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця24.04.2023Дякуємо за відгук і замовлення! Дуже приємно розуміти, що ми на правильному шляху і приносимо задоволення нашим шановним клієнтам!Сергій М.22.04.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКостюм просто класний, рекомендую.Коментар продавця23.04.2023Дуже дякуємо за відгук і замовлення! Раді, що все сподобалось!Валерия К.19.04.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaОкуляри гарно сидять на обличчі 😍, посилочка прийшла швидко та гарне обслуговування ☺️Коментар продавця21.04.2023Дуже дякуємо Вам за відгук. Будемо раді новим замовленням.Олексій Г.10.04.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaАртем Ш.09.04.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaВячеслав Б.07.04.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaАнжеліка Д.04.04.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця04.04.2023Дуже дякуємо за відгук і замовлення! Раді, що все сподобалось!
Дуже дякуємо за відгук і замовлення. Раді, що все сподобалось. Звертайтесь ще - якість гарантуємо!
дуже гарні, якісні і головне дешеві окуляри , дякую❤️
Даша, дуже дякуємо за відгук і замовлення! Раді, що все підійшло і сподобалось!
Дякуємо за відгук і замовлення! Дуже приємно розуміти, що ми на правильному шляху і приносимо задоволення нашим шановним клієнтам!
Костюм просто класний, рекомендую.
Дуже дякуємо за відгук і замовлення! Раді, що все сподобалось!
Окуляри гарно сидять на обличчі 😍, посилочка прийшла швидко та гарне обслуговування ☺️
Дуже дякуємо Вам за відгук. Будемо раді новим замовленням.
Дуже дякуємо за відгук і замовлення! Раді, що все сподобалось!